Czynni od pn-pt
08:00 – 20:00

Pozwól zadbać nam o groby Twoich bliskich, których już nie ma abyś Ty mógł cieszyć się z bliskimi, którzy są obok Ciebie.

O firmie

Zespół CleanStone.pl ma przyjemność spełniać niezwykłą i ważną misję – pomagać rodzinom w zachowaniu pamięci i godności miejsc spoczynku ich bliskich, którzy odeszli.

Nasza działalność koncentruje się na kompleksowej opiece nad grobami na terenie całej Polski, ponieważ wierzymy, że pamięć o zmarłych jest niezmiernie istotna.

Wykwalifikowani pracownicy, rozlokowani w każdym województwie Polski, są gotowi podejmować się każdego wyzwania. Bez względu na to, gdzie znajduje się grób, możemy zadbać o jego odnowienie, sprzątanie, dekorację i pielęgnację. 

Nasze usługi obejmują ustawienie zniczy, dekoracyjnych wieńców, podlewania roślin, sprzątania terenu wokół grobu, wymianę wkładów w zniczach a nawet renowację liter.

O nas

Jesteśmy dwójką przyjaciół, która zapragnęła dać coś od siebie osobom niebędącym fizycznie zadbać o swoich bliskich, którzy dbali o nich gdy byli młodzi, nie posiadającym czasu, siły lub chciała profesjonalnie zadbać o miejsce spoczynku rodziców, dziadków czy babci które oddawały nam całe swoje serce.

Dlaczego My?

Po zauważeniu wielu negatywnych komentarzy w Internecie o firmach zajmujących się sprzątaniem grobów, które robiły to niechlujnie, niedbale i nie odnosząc się z szacunkiem do zmarłego oraz rodziny, pragnącej w jak najlepszy sposób zadbać o miejsce spoczynku swojej najbliższej osoby stwierdziliśmy, że chcemy podzielić się pracą i wartościami jakimi kierujemy się podczas pracy nad grobami swoich bliskich.

Czy potrzebujesz porady?

Jeśli masz pytanie zostaw numer
- skontaktujemy się z tobą